Turkcell E-Şirket, işletmelerin tüm iş yazılımı ihtiyaçlarını tek bir platformdan karşılıyor!  

Turkcell’in kurumsal pazar segmentinde müşterilerine sunmak istediği dijital platform uygulamaları, ePlatform tarafından kısa bir sürede “Turkcell E-Şirket” markası altında hayata geçirilerek, işini dijitalden yönetmek, bu sayede zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmek isteyen tüm işletmelerin kullanabileceği bir platform olarak sunulmaya başlandı.


KOBI Segmentinde Büyüme Sağlandı!

Turkcell, özellikle KOBİ segmentinde büyüyebilmek için ilgili segmentte ciddi ihtiyaç olan ve kolay satışı yapılabilecek e-dönüşüm, iş uygulamaları, web hizmetleri gibi Software as a Service (SaaS) alanları öncelik olarak belirlendi. Bu hizmetleri sunması ile birlikte rakiplerinden önemli ölçüde farklılaşarak Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi imajını güçlendirecekti. 


Neden ePlatform?

Rakipleri ile kıyaslandığında daha vizyoner, esnek çalışmaya daha yatkın ve geliştirdiği entegre SaaS e-dönüşüm ve muhasebe programı ile sektörün önünde olmasından dolayı Medyasoft IT Group şirketlerinden biri olan ePlatform ile bu projede birlikte çalışma kararı alındı.


Hangi Ürünler Sunuldu?

Bünyesinde hesap yönetimi, cari hareket yönetimi, fatura / çek / senet yönetimi, stok yönetimi gibi modülleri içeren ve işletmeye ait özet ve detaylı ticari raporların sunulduğu, Turkcell e-dönüşüm uygulamaları ile tam entegre çalışan bulut tabanlı bir muhasebe uygulaması olan bu ürün ile işletmeler muhasebe süreçlerini dijitalleştirebilmektedir.

“Turkcell e-Şirket” En İyi SaaS Projesi ödülüne layık görüldü!

IDC Türkiye’nin bu yıl ilk defa düzenlediği “IDC Cloud Awards”a başvuran projelerin değerlendirmeleri tamamlandı. Sektörün değerli BT yöneticilerinden oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, başvuran tüm projeler dereceye girdi. Turkcell “e-Şirket” ile en iyi SaaS / Bulut Yazılım Hizmeti ödülünü kazandı.

Yüksek Performans

Kolay Kurulum ve Yüksek Performans

Turkcell E-Şirket, Turkcell Elektronik Perakende Otomasyon Sistemi içinde yer alan 1500 Turkcell İletişim Merkezinde (TİM) entegre bir muhasebe ve e-dönüşüm hizmeti sağlamaya başlamıştır.

Uzaktan Denetleme

Bulut Desteği ve Kullanıcı Dostu

İnternete bağlı tüm telefon, tablet ve bilgisayarlardan erişim imkanı sağlayan bulut desteği ve kullanıcı dostu özellikleri ile Turkcell E-Şirket markası altında müşterilere aylık çok cazip fiyatlara sunulmaya başlanmıştır.

Uyumlu Altyapı

e-Dönüşüm Uygulamaları Tek Platformda

Platformda yer alan Turkcell e-Dönüşüm (e-Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter) ürünleri ile entegre çalışması sayesinde ek veri girme zorunluluğu bulunmaması kullanıcılarına büyük katkı sağlamaktadır.