e-Fatura Nedir?

Vergi Usul Kanunu (VUK) tebliği ile hayata geçirilen ve 5 Mart 2010 tarihinden itibaren uygulamada olan e-fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir.

e-Fatura Çözümümüz

ePlatform e-Fatura çözümü, web portali yapısında veya kullandığınız muhasebe programı ile entegre olarak çalışabilmektedir. SAP ve Workcube sistemleri ile tam entegre çalışan sistemimiz ayrıca ara yazılımımız ile 20'den fazla muhasebe programı ile uyumlu ile çalışmaktadır.

e-Fatura Maliyet Avantajı

e-Fatura'ya geçiş ile matbu fatura basım, kargolama, saklama ve operasyon maliyetlerinde çok önemli avantajlar sağlarsınız. 

Hızlı, Kolay ve Çevreci

e-Fatura'ya geçiş ile birlikte fatura gönderme alma işlemlerinizi çok kısa sürelerde tamamlarsınız. Geriye dönük faturalarınızı kolayca arayıp bulabilir, dilediğiniz faturaları görüntüleyebilirsiniz. 

e-Fatura ile önemli oranda kağıt tasarrufu sağlar, ağaçların yok olmasını önler ve çevreyi korursunuz.

Yasal Zorunluluk

Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında;

31.12.2015 tarihi itibariyle asgari 10 Milyon TL brüt satış hasılatına (ciro) sahip olanların 31.12.2016 tarihine kadar e-Fatura başvurusu yapmaları zorunludur.

Ayrıca;

5015 Sayılı Petrol Piyasası Kanunu kapsamında madeni yağ lisansına sahip mükellefler (liste) ile

4760 Sayılı Özel Tüketim Vergisi Kanununa ekli (III) sayılı listedeki malları imal, inşa veya ithal eden mükelleflerin (liste) e-Fatura kullanması zorunludur.

Maliyet Avantajı

Maliyet Avantajı

ePlatform e-Fatura hizmetinden uygun kampanyalar ve geçiş fırsatları ile faydalanabilirsiniz.

Responsive Tasarım

Responsive Tasarım

Giriş yaptığınız cihazın ekran çözünürlüğüne göre tasarımını otomatik olarak değiştiren tepkisel tasarım prensipleriyle geliştirilmiştir. 
Hızlı Denetim

Hızlı Denetim

Nakit yönetiminiz kolaylaşacak ve aynı ölçüde hızlanacak. Her türlü faturaya artık anlık ulaşabileceksiniz.

Sıfır Risk

Sıfır Risk

Fiziksel saklama risklerini ortadan kaldırır

Gelişmiş Yetkilendirme Aracı

Gelişmiş Yetkilendirme Aracı

Uygulama bünyesinde barındırdığı gelişmiş yetkilendirme aracı ile üzerinde tanımlı kullanıcıların sistemde yer alan işlevlerle ilgili olarak detaylı bir şekilde yetkilendirilmesine olanak tanır. Bu sayede sistem üzerinde tanımlı her kullanıcıya, ayrı bir yetki kümesi tanımlanabilir. 
Esnek Yetkilendirme

Esnek Yetkilendirme

Kullanıcılara farklı yetkiler verebilir, iş akış senaryoları oluşturabilirsiniz.

KAMPANYALI FİYATLARDAN YARARLANIN, FIRSATI KAÇIRMAYIN!

BAŞVURU YAP