ePlatform Hakkında

ePlatform Hakkında

ePlatform, kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atan, Medyasoft grup şirketi olarak kurulmuş %100 Türk sermayeli bir şirkettir.
Web ve mobil uygulamalarda uzman bir ekiple müşterilerine uzun soluklu hizmet veren ePlatform, fikirleriyle fark yaratacak çözümler geliştirirken, yazılım, danışmanlık, strateji ve proje yönetiminde profesyonel yaklaşımla katma değerli hizmetler sunmaktadır.
Ar-Ge odaklı olan firmamız, alanında uzman yazılımcılar ile sürekli Ar-Ge projeleri geliştirmektedir.
ePlatform faaliyetlerini e-Dönüşüm Çözümleri, İş Çözümleri, Web Çözümleri ve Veri Merkezi Çözümleri alanlarında sürdürmektedir.
e-Dönüşüm Çözümleri için DorukNet İş Ortaklığı

e-Dönüşüm Çözümleri için DorukNet İş Ortaklığı

Yazılım alanında sektörünün öncüsü ePlatform ile Veri Merkezi hizmetlerinde sektörünün öncüsü DorukNet güçlerini birleştirdi. Bu işbirliği sayesinde, e-Dönüşüm için gerekli güncel teknolojik altyapı standartları ve sertifikasyonları başarıyla karşılanarak GİB tarafından ePlatform’a “Özel Entegratör" yetkisi verildi. Bu sistemi ile ePlatform, uçtan uca entegre ve profesyonel çözümler sunmaktadır.
ePlatform BulutŞirket®️ platformunda e-Dönüşüm için kullanılan “Obje Bazlı Yedekleme” teknolojisi sayesinde, ePlatform üzerinde üretilen tüm veriler, 2 farklı coğrafi bölgede aynı anda 3 farklı ünitede yedeklenmekte ve veri kaybı riski ortadan kaldırılmaktadır.
Bu sayede ePlatform, Medyasoft ve DorukNet güvencesinde olan “Felaketten Kurtarma Senaryoları” standartlarına göre geliştirilmiş ePlatform e-Dönüşüm sistemi ile tüm elektronik belgeler güvenle saklanmakta ve kesintisiz olarak 7x24 müşterilerin erişimine açık tutulmaktadır.
ePlatform’u Tercih Etmeniz İçin 10 Önemli Neden

ePlatform’u Tercih Etmeniz İçin 10 Önemli Neden

  1. Esnek Ödeme Planları
  2. Maliyet Tasarrufu
  3. İş Gücü Tasarrufu
  4. Gelişmiş Güvenlik
  5. Yüksek Performans
  6. Üstün Kullanıcı Deneyimi
  7. Merkezi Destek Altyapısı
  8. Birbiriyle Entegre Sistemler
  9. Mobil Uyumlu Uygulamalar
  10. Her Yerden Erişilebilme