Turkcell gücünü yanımıza alarak e-Dönüşüm süreçlerinizde kaliteli hizmet anlayışımız ile yanınızdayız!

Sektörlerinin iki öncü firması ePlatform ile Turkcell 2016 yılında güçlerini birleştirerek "Turkcell e-Şirket" projesini hayata geçirdiler. Siz de e-Dönüşüm çözümlerimize ePlatform ve Turkcell kalitesi ile ulaşarak hem maliyethem zamandan tasarruf edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tanıtım Videosunu İzleyin

e-Muhasebe

İşletmelerin hesap yönetimi, cari hareket yönetimi, fatura / çek / senet yönetimi, stok yönetimi işlemlerini özet ve detaylı raporlar ile görebildiği, mevcut e-Dönüşüm uygulamaları ile tam entegre çalışan bulut tabanlı uygulamadır.

Kampanyalı fiyatlarımız için lütfen tıklayınız.

e-Arşiv Fatura

İşletmelerin e-fatura mükellefi olmayan müşterilerine fatura düzenleyip gönderebildiği ve ikinci nüshalarını elektronik ortamda saklayabildiği bulut tabanlı uygulamadır.

Kampanyalı fiyatlarımız için lütfen tıklayınız.

e-Fatura

İşletmelerin kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanan, fiziksel saklama ihtiyacı, kaybolma ve arşivleme riski olmayan, geriye dönük fatura sorgulama ve bulma işlemlerini kolayca yapılabildiği bulut tabanlı uygulamadır.

Kampanyalı fiyatlarımız için lütfen tıklayınız.

e-Defter

İşletmelerin Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan yevmiye defterlerinde ve büyük defterlerde yer alması gereken tüm bilgilerin elektronik ortamda saklanmasını sağlayan, zaman damgası ile imzalayabilmenizi sağlayan bulut tabanlı uygulamadır.

Kampanyalı fiyatlarımız için lütfen tıklayınız.

KAMPANYALI FİYATLARDAN YARARLANIN, FIRSATI KAÇIRMAYIN!

BAŞVURU YAP