Yedekleme

ePlatform’un yedekleme hizmeti Acronis Cloud Backup ile tüm verilerizi, tüm sistemlerinizi, tüm uygulamalarınızı yedekleyebilirsiniz. 
İster kurumsal ister bireysel olarak, Acronis Backup Cloud ile fiziksel veya sanal sistemlerinizi tek platformda yedekleyebilir, tüm verilerinizin yedeğine dilediğiniz zaman ve yerde ulaşabilirsiniz.

Fiziksel Sistemler

Window sunucular, Linux sunucular, ve Windows, Mac, and Linux masaüstü/laptop bilgisayarlar.

Uygulamalar

Microsoft SQL, Microsoft Exchange ve Windows System State.

Sanal Sistemler

VMware, Hyper-V, RHEV, Linux KVM, XenServer, ve Oracle VM Server.

YEDEKLEYEBİLECEKLERİNİZ

TÜM VERİLER, TÜM SİSTEMLER, TÜM UYGULAMALAR.

Esnek Yapı

Esnek Yapı

Acronis Backup Cloud esnek bir yapıya sahiptir, kapasitesini kolaylıkla değiştirebilir; dilerseniz yedekleme kotanızı birden fazla kullanıcı arasında bölüştürebilirsiniz. 

SSL ile Şifreleme

SSL ile Şifreleme

Metadata’larınız şifrelenerek, sisteminiz ve yedekleme sistemi arasındaki iletişim SSL ile şifrelenir. Verileriniz her zaman ve her şekilde güvendedir. 

Yüksek Güvenlik

Yüksek Güvenlik

Acronis gelen tüm verileri hesabınıza özel anahtarla şifreler. Verileriniz veri merkezimizde sadece sizin erişimize açık olur. Tüm verileriniz yüksek güvenlik standartları ile korunur.

Güçlü Şifreleme

Güçlü Şifreleme

Acronis AnyData Engine ile güçlendirilen yedekleme hizmetimiz AES-256 güçlü şifreleme sistemini destekler, siz daha verilerinizi veri merkezine göndermeden önce şifreler. Böylece sizin belirlediğiniz parola ile sadece siz erişebilirsiniz. 

Birçok Seçenek

Birçok Seçenek

Sanal ve Hyper-V sunucuların imajlarını, fiziksel sunucu için dosyalarınızı, Windows ve Linux server’larınızı, Windows, Mac ve Linux işletim sistemli bilgisayarınızı, Exchange maillerinizi, SQL veri tabanınızı yedekleyebilir ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

KAMPANYALI FİYATLARDAN YARARLANIN, FIRSATI KAÇIRMAYIN!

BAŞVURU YAP