Sanal Santral

ePlatform Sanal Santral hizmeti, işyerinizde bir telefon santraline gerek duymadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, firmanızın tüm haberleşme ihtiyaçlarını karşılayan, kurumunuzun santral ihtiyacı için oldukça pratik çözümler getiren internet üzerinden çalışan bulut teknolojisi hizmetidir.

Santral hizmeti ile yüksek santral maliyetleriniz düşer ve tüm birimleriniz kolayca yönetilir.

Yatırım Gerekmez

Yatırım Gerekmez

Sanal santral ile herhangi bir santral yatırımı gerekmez. İlk yatırım, kuruluş, işletim, bakım gibi belirsiz maliyet kalemlerini hesaplamak zorunda kalmazsınız.

Masraflardan Kurtulun

Masraflardan Kurtulun

Bütün ip santral özelliklerini kullanabilirken, kurulum, güncelleme ya da daha sonrasında sistem yenileme gibi, önünüze çıkabilecek tüm donanım ve yazılım masraflarından kurtulmuş olursunuz.

Ofisten Bağımsız

Ofisten Bağımsız

Veri merkezi çözümlerimiz kapsamında sunulan Sanal Santral hizmeti ile ofisinize bağlı kalmaksızın, mobil telofonunuzu dahili hat olarak sisteminize ekleyebilir ve ofisten bağımsız olarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Her Zaman Ulaşılabilir

Her Zaman Ulaşılabilir

İş yerinizde telefonu cevaplayacak kimse olmadığında sanal santral devreye girerek mobil telefonunuzdan çağrıyı cevaplandırmanıza olanak sağlar, telefonun bağlanamadığı durumlarda arayanın mesajını alır ve e-Posta adresinize iletir. Böylece potansiyel müşterilerinizin size her daim ulaşmasını sağlamış olursunuz.

Giderlerden Kurtulun

Giderlerden Kurtulun

Sanal santral sizi sabit hat giderlerinden kurtarır.1 telefon hattından birden fazla arama yaparak sizi fazla maliyetlerden kurtarır. Tek bir telefon hattı ile tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

KAMPANYALI FİYATLARDAN YARARLANIN, FIRSATI KAÇIRMAYIN!

BAŞVURU YAP