ePlatform Hakkında

ePlatform, kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atan, Medyasoft grup şirketi olarak kurulmuş %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

Web ve mobil uygulamalarda uzman bir ekiple müşterilerine uzun soluklu hizmet veren ePlatform, fikirleriyle fark yaratacak çözümler geliştirirken, yazılım, danışmanlık, strateji ve proje yönetiminde profesyonel yaklaşımla katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Ar-Ge odaklı olan firmamız, alanında uzman yazılımcılar ile sürekli Ar-Ge projeleri geliştirmektedir. ePlatform faaliyetlerini e-Dönüşüm Çözümleri, İş Çözümleri, Web Çözümleri ve Veri Merkezi Çözümleri alanlarında sürdürmektedir.

e-Dönüşüm Çözümleri için Turkcell İş Ortaklığı

Sektörlerinin  iki öncü firması ePlatform ile Turkcell 2016 yılında güçlerini birleştirerek Turkcell e-Şirket çatısı altında bir araya geldiler.
Bu sayede muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter ürünleri Turkcell e-Şirket platformu altından kullanılabilir olup, tek bir platformdan yönetilebilir hale geldi.

ePlatform BulutŞirket®️ sisteminde kullanılan “Obje Bazlı Yedekleme” teknolojisi sayesinde, ePlatform üzerinde üretilen tüm veriler, 2 farklı coğrafi bölgede aynı anda yedeklenmekte ve veri kaybı riski ortadan kaldırılarak Turkcell güvencesi ve sorumluluğu ile saklanmaktadır.

Bu sayede ePlatform güvencesinde olan “Felaketten Kurtarma Senaryoları” standartlarına göre geliştirilmiş ePlatform BulutŞirket®️ sistemi ile tüm elektronik belgeler güvenle saklanmakta ve kesintisiz olarak 7x24 müşterilerin erişimine açık tutulmaktadır.

ePlatform’u Tercih Etmeniz İçin Önemli Nedenleriniz

Maaliyet Tasarrufu

İş Gücü Tasarrufu 

Gelişmiş  Güvenlik

Yüksek Performans

Merkezi Destek Altyapısı

Birbiriyle Entegre Sistemler

Mobil Uyumlu Uygulamalar

Her Yerden Erişilebilme

İŞ ORTAKLIĞI BAŞVURUSU İÇİN İLETİŞİM FORMUMUZU DOLDURUN

BAŞVURU YAP