ePlatform e-Defter çözümü mükelleflerin kanuni, yükümlülüğünü hızlı, kolay ve sorunsuz olarak gerçekleştirmesini sağlıyor.

Diğer Çözümlerimiz

Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı tebliğle gelen elektronik defter tutma zorunluluğu 20 bine yakın şirketi etkiliyor. Medyasoft’un yenilikçi ürünü ePlatform e-Defter çözümü, mükelleflerin kanuni yükümlülüğünü hızlı, kolay ve sorunsuz olarak gerçekleştirmesini sağlıyor.

Bulut Şirket Nedir?

Dijital Dönüşüm ile şirketler yoğun rekabet ortamında zaman, maliyet ve iş gücü avantajı elde etmektedir.

Dijital dönüşüme hızla ayak uyduran şirketler, dönüşümü gerçekleştirmeyen şirketlere göre %15 oranında performans ve karlılık artışı sağlamakatadır.

ePlatform, şirketlerin bu ihtiyaçlarını bulut bilişim teknolojisi ile kendi geliştirmiş olduğu BulutŞirket®️ platformundan tüm ihtiyaçları entegre bir şekilde tek bir merkezden müşterilerine sunmaktadır.

BulutŞirket®️ ile şirketinizin ihtiyacı olan tüm IT çözümlerine bulut teknolojisinin esnekliği ve avantajları ile ulaşabilirsiniz. Bulut teknolojisi ile IT altyapı, personel ve operasyon maliyetlerinizden önemli ölçüde tasarruf eder, IT çözümlerinizi daha hızlı ve güvenli bir altyapı ile kullanabilirsiniz.

Entegre Çözümler

ePlatform'un sunduğu Bulut Şirket platformu birbiriyle entegre çözümleri içermektedir. Tüm çözümlerimiz profesyonel yazılım ekibimiz tarafından en gelişmiş teknolojiler kullanılarak geliştirilmeiş ve çözümler birbiri ile entegre çalışacak şekilde hizmetinize sunulmuştur.

Entegre çözümler, ihtiyacınız olan tüm IT çözümlerine tek kanal üzerinden ulaşabilmenizi, tek kanaldan destek almanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca yüksek entegrasyon maliyetlerini ve sürekli uzayan entegrasyon çalışması sürelerini ortadan kaldırır.

Her Yerden Ulaşım İmkanı

Bulut Şirket platformu web tabanlıdır ve tüm mobil cihazlarla, telefon, tablet ve bilgisayarlarla uyumludur. Böylece ePlatform'a internete bağlı olan tüm cihazlardan, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

Ofis bağımsız çalışma imkanı ile daha esnek ve daha verimli çalışma koşullarını yakalar, işlerinizi ve şirketinizi 7/24 takip edebilirsiniz.

ePlatform Avantajları
•Geniş Bulut Bilişim ürün yelpazesi
•Medyasoft’un yazılım, Doruk.net’in veri saklama tecrübesi birleşti.
•Kurumsal yaklaşım, %100 müşteri memnuniyeti.
•Rekabetçi birim fiyatlar, tamamlayıcı ürünler.
•Ücretsiz saklama hizmeti, aylık limit ve kota olmadan kullanım.
•ePlatform bulut çözümler ailesi, entegre çözümler.
Farkımız
•Birbiri ile entegre Bulut Şirketi çözümleri.
•GİB standartlarına uygun ve üzerinde teknik altyapı.
•Yüksek performans ve güvenlik.
•SAP entegrasyon projelerinde maliyet ve hız avantajı.
•20+ muhasebe programı ile uyumlu ara yazılım.
•Bulut veya lokal kullanım imkanı.
•Giriş ücreti, aktivasyon bedeli uygulanmaması.
•Aylık kota uygulanmaması, yıllık maliyet avantajı.
•GB, MB limiti olmadan sınırsız saklama.
•Mobil uyumlu ve kullanıcı dostu web portalı.
•e-Dönüşüm projelerinde en hızlı altyapı ile en uygun fiyat imkanı.

Diğer Çözümler

Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı tebliğle gelen elektronik defter tutma zorunluluğu 20 bine yakın şirketi etkiliyor. Medyasoft’un yenilikçi ürünü ePlatform e-Defter çözümü, mükelleflerin kanuni yükümlülüğünü hızlı, kolay ve sorunsuz olarak gerçekleştirmesini sağlıyor.

e-Fatura

e-Fatura süreci, mükelleflerin Gelir İdaresi Başkanlığı’nın sistemi üzerinden, belirlenen standart ve formata göre birbirlerine fatura alıp göndermelerini sağlayan sistemin genel adıdır. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yönetilen e-Fatura uygulamasında, mükellefler birbirleri arasında güvenli bir şekilde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak fatura gönderip alabilmektedirler.

Teklif Al
e-Arşiv

e-Arşiv uygulaması ile e-Fatura uygulaması kapsamı dışında kalan mükelleflere de elektronik ortamda fatura düzenlenebilmesine ayrıca saklanması ve ibraz edilebilmesine de imkan sağlanmıştır. Bu sayede çok sayıda fatura düzenleyen ve düzenledikleri faturaların ikinci nüshalarını kağıt ortamda saklamaları gereken mükellefler artık ikinci nüshaları.

Teklif Al
e-İmza

e-İmza, elektronik ortamda yapılan işlemin, ilgili kuruma/kişiye ait olduğunu ve inkâr edilemeyeceğini garanti eder. Kurum adına yetkili kişiler sahip oldukları e-İmza’larını tüm kurumsal işlemlerde kullanabilirler. Elektronik imza, kamu kuruluşlarıyla yapılan işlemlerde, bankacılık ve sigortacılık işlemlerinde, e-Devlet ve e-Ticaret uygulamalarında, elektronik posta ve kanun.

Teklif Al

HEMEN KAYIT OLUP DEMO’YU DENEMEYE BAŞLA

ücretsiz dene  ➜