Maliyet Avantajı

Maliyet Avantajı

IT altyapı, operasyon ve personel maliyetlerinizden tasarruf edin.

Yüksek Güvenlik

Yüksek Güvenlik

Yüksek güvenlikli altyapımız ile verileriniz her zaman güvende. Tüm verileriniz kalite standartlarına uygun yazılım ve donanım altyapısı ile korunmaktadır. 

Teknik Destek

Teknik Destek

Uzman teknik destek ekibimiz ile sorunlarınıza en hızlı ve kolay çözümü bulun.

Bulut Şirket Nedir?

Bulut Şirket Nedir?

Dijital Dönüşüm ile şirketler yoğun rekabet ortamında zaman, maliyet ve iş gücü avantajı elde etmektedir.

Dijital dönüşüme hızla ayak uyduran şirketler, dönüşümü gerçekleştirmeyen şirketlere göre %15 oranında performans ve karlılık artışı sağlamakatadır.

ePlatform, şirketlerin bu ihtiyaçlarını bulut bilişim teknolojisi ile kendi geliştirmiş olduğu BulutŞirket®️ platformundan tüm ihtiyaçları entegre bir şekilde tek bir merkezden müşterilerine sunmaktadır.

BulutŞirket®️ ile şirketinizin ihtiyacı olan tüm IT çözümlerine bulut teknolojisinin esnekliği ve avantajları ile ulaşabilirsiniz. Bulut teknolojisi ile IT altyapı, personel ve operasyon maliyetlerinizden önemli ölçüde tasarruf eder, IT çözümlerinizi daha hızlı ve güvenli bir altyapı ile kullanabilirsiniz. 

Entegre Çözümler

Entegre Çözümler

ePlatform'un sunduğu Bulut Şirket platformu birbiriyle entegre çözümleri içermektedir. Tüm çözümlerimiz profesyonel yazılım ekibimiz tarafından en gelişmiş teknolojiler kullanılarak geliştirilmeiş ve çözümler birbiri ile entegre çalışacak şekilde hizmetinize sunulmuştur.

Entegre çözümler, ihtiyacınız olan tüm IT çözümlerine tek kanal üzerinden ulaşabilmenizi, tek kanaldan destek almanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca yüksek entegrasyon maliyetlerini ve sürekli uzayan entegrasyon çalışması sürelerini ortadan kaldırır.

Her Yerden Ulaşım İmkanı

Her Yerden Ulaşım İmkanı

Bulut Şirket platformu web tabanlıdır ve tüm mobil cihazlarla, telefon, tablet ve bilgisayarlarla uyumludur. Böylece ePlatform'a internete bağlı olan tüm cihazlardan, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

Ofis bağımsız çalışma imkanı ile daha esnek ve daha verimli çalışma koşullarını yakalar, işlerinizi ve şirketinizi 7/24 takip edebilirsiniz.